Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás terhesség alatt?

Szoptatás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Azoknak az anyukáknak a segítségét kérném, akik úgy szoptattak, hogy közben már a másik babájukat várták. A "nagy" 13 hónapos és még javában szopizik és most vagyok 9 hetes terhes. Árt a pocaklakónak? Meddig lehet szoptatni így? Esetleg végig, ha nem akarja elválasztani magát?
2011. szept. 20. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a védőnőm, hogy azonnal hagyjam abba a szopiztatást, mert árthat a picinek a pocakban!


ez 5 éve történt :)

2011. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akár majd tandem szoptathatod a két gyerkőcöt, ha a pici megszületik. Ha nincs semmi panaszod, nem véreztél, a baba megfelelően megtapadt, a szoptatás nem oko [link] semmi problémát. [link]

Gratulálok a babához! És persze a nagyhoz is :)))

2011. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk ugyanez a helyzet, a nagy 13 hós, aktív szopis, a pici a pocakban 6. hetes. Én megkérdeztem a dokimat, azt mondta, hogy amíg nem okoz gondot, addig folytassam nyugodtan a szoptatást, majd az idő eldönti a kérdést. Azt is mondta, hogy általában a tej mennyisége csökken idővel, és a gyerek maga utasítja majd el a cicit, de az is lehet, hogy kitart a végéig. Én nem aggódom, amíg nem okoz gondot, de azért lassan próbálom csökkenteni a szopik számát. Nálatok hányszor szopik a "nagy"?
2011. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!