Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt nem hiszem el! Tényleg...

Ezt nem hiszem el! Tényleg ilyen szerencsés vagyok?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdtem a 3 hónapos fiamat beszoktatni a kiságyba, hogy ott aludjon el. Nagyon jól ment, tulajdonképpen már aznap ott aludt el a kiságyban egész nap, különösebb sírás, nyűglődés nélkül. Mára eljutottunk oda, hogy ha álmos, akkor a kezemben nem is marad, egyszerűen üvölt, és csak akkor nyugszik meg ha lerakom az ágyba, és pillanatokon belül alszik is. Kicsit fáj a szívem, szerettem, hogy ott aludt a kezemben, a hasamon. De tudom, hogy így jobb, mert 10 kilósan már nem tudnám ringatni. Másnak is van ilyen tapasztalata?
2011. szept. 20. 20:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, persze, értem, hogy mit írtok, és azt is tudom, hogy nem marad mindig ilyen. Az öröm most annak szólt, hogy "szenvedés" nélkül szokott be a kiságyba, hiszen vannak olyan szülők, akik sokáig hagyják sírni a babát, hogy beszokjon, és egyéb módszerekkel próbálkoznak. Én annak örülök, hogy nem kellett ilyen drasztikus megoldásokat eszközölnöm. Biztos lesz majd még, amikor éjszakázunk vele, de nem baj, én azt is alig várom. Az is elmúlik majd egyszer, és akkor megint jöhet a "jó" érzés, hogy na, ezen is túl vagyunk. Most pedig annak örülök, ami van. :)
2011. szept. 21. 07:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Elnézést kérek Tőled, igazából csak azt a kirohanást nem értettem, amit az egyik kedves válaszoló tett. Tényleg bocsi! :) Sok Sikert!
2011. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ügyes a babád, örülj neki, és kívánom, h így is maradjon. Csak érdekességképp leírom, nálunk mi (volt) a helyzet. Kb. 3-4hós koráig mindig a vállamon, büfizés közben aludt el, kb 5perc alatt. Nagyon szerettem. Aztán egy időben csak forgott rajtam, be kellett tenni a kiságyba, és magától aludt el. Ez nem tartott sokáig. Most pedig már úgy 2hónapja amikor látom, h álmos, felveszem a karomba, és kb max 5 perc ringatás után alszik mint a tej. Most múlt 7hós, 10!kg. Ettől függetlenül nem tartom tehernek, hogy nem magától alszik el. Sőt, ébredés után is van, hogy rajtam fekszik és pihen egy jó 10percet. Imádom. Nem mondom, hogy nem nehéz, de akkor is jó érzés. Most pedig kíváncsian várom, mikor és mire fog újból változni az elalvási szokása.
2011. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!