Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom, hogy mekkora...

Honnan tudom, hogy mekkora hasleszorító/magasított derekú bugyi kell majd szülés után? És milyen márkájú legyen?

Figyelt kérdés

71kiló voltam terhességem előtt.most 32hetes vagyok és olyan 81kiló.nem terhes nadrágokból olyan 44es méretet hordok most.

Mekkorát és milyen márkájút vegyek,kinek mi vállt be?És kb mennyibe került?


2010. márc. 29. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha majd megszültél, akkor tudod megállapitani - honnan tudhatná valaki elöre, hogy mekkora lesz a hasad szülés után?
2010. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bugyit akarsz venni? Nekem nem bugyim volt, hanem csak egy "öv" és egyébként szülés után pont jó volt, de később a saját anyagába kellett tépőzáraznom.. max kicsit bolyhos lesz, de mivel még szeretnék majd még egy bébit, bőven ki fog tudni szolgálni még egyszer. Én nem a bugyit preferálom:) inkább ezt:) én éjjel nappal hordtam és 6 hetesen már visszament a pocim. Az hülyeség, hogy az tartja helyetted a hasad, hiszen ha nem használod a hasizmod, akkor mindegy mi tartja, ha meg igen, akkor meg úgy is használod. Arra figyelj, hogy nagyon ne legyen szoros.
2010. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én hasszorító bugyit vettem, 2007-ben szültem az első fiam. Akkor Triumph boltban vettem, "Sariana" márkájút, azt hiszem akkor volt 6-8000 ft. De nagyon bevált. Először, a terhesség előtti melltartóméretemhez képest egy mérettel nagyobbat vettem, aztán még kórházban voltam, vetettem egy egy számmal kisebbet is, ami aztán végig jó volt. Vagyis az pont akkora volt, mint a terhesség előtti mellméretem. Mondjuk nekem nagyon nem nőtt meg a mellem, amúgy is elég nagy van...:(

Most remélem a másodiknák is jó lesz valamelyik, most sajnos már sokallom érte azt a 6-8000 ft-ot.

Szerintem mindegy, hogy bugyi, vagy haskötő, szerintem mindkettő ugyanolyan jó lehet.

2010. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!