Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Cebion vitamin csepp receptk...

A Cebion vitamin csepp receptköteles? 13 hós a kisfiam, még nem ismerem ezt a vitamint! Mennyibe kerül, és érdemes adni neki? Erősebb tőle a kicsitek immunrendszere?

Figyelt kérdés
Mikor adjátok a gyerekeknek ezt? És mennyit? A D vitaminnal együtt adható? Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 10. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sokat hallottam és olvastam erről, így megkérdeztem a gyerekorvost, hogy ő mit javasol. Azt mondta, igazából semmilyen mesterséges vitamint nem ajánl, sok zöld színű zöldséget(főzeléket) egyen a baba, sokat legyen friss levegőn, és kis citromot tegyek mindig a teájába. Én azóta is így teszek :-) Minden jót és jó egészséget! Üdv, 17 hónapos kisfiú anyukája.
2011. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszodat! Jó ötlet:) Eddig se adtam neki semmit a d vitaminon kívül, csak hallom mostanában ezt a Cebiont..

Nektek is jó egészséget!!

2011. máj. 10. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
én télen és ha beteg adom neki, ez c-vitamin, ártani nem árthat :)
2011. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na én adhattam a sok zöld színű főzeléket,nem lett tőle jobb étvágya.viszont a marslakócskák sziruptól igen.cebiont is adok neki, és a d vitaminnal együtt.kiskanálban adom,megkapja,közli,hogy savanyú,de lenyeli így.és teát nem iszik,így nem tudtam abba citromot csepegtetni
2011. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem receptköteles. olyan 1000Ft körül van az ára. lányom 11 hetes korátol szedi. ő koraszülött, vérszegény. most 9 hónapos és napi 10cseppet írtak fel. eleinte annyi csepp, ahány kiló volt.
2011. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó a cebion c vitamin, de van cebion multi is, az is kb 1000 ft, szerintem sokkal jobb, mert nem csak c vitamin van benne. 1 év felett lehet minden nap.

2,5 éves, szinte folyamatosan adom neki, kivéve, mikor elfelejtem napokra :S soha nem beteg

2011. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hónapja adom 13 hónapos kislányomnak a Cebion multivitamint és azóta nem volt beteg, pedig másik 2 lányom és mi a párommal felváltva náthásak vagyunk, úgyhogy szerintem használ. Az étvágya is jobb lett azóta. Én azért kezdtem el adni mert előtte nagyon beteg volt, egymás után kétszer is és lázgörcse is volt, úgyhogy muszáj volt valamivel támogatnom az immunrendszerét. Olyan 1200 ft-ba kerül.

2011. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Biztos, hogy nem rossz.. gondlkodok rajta!
2011. máj. 11. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!