Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz evö gyerekek anyukai,...

Rossz evö gyerekek anyukai, hogy birjatok? 13 honapos fiam valami förtrlmrsrn nem szeret enni. Minden nap fözök, de szinte par kanallal tudok csak beleimadkozni!

Figyelt kérdés

Akik hasonlo helyzetben vannak/voltak valtozik ez idövel?

Mi az amit megeszik gyermeked?


2011. szept. 21. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! :) A betege voltam ennek... :) A kisfiam egészen 2 éves koráig csak csipegetett. Most 2,5 éves és felnőtt edegokat nyom be. :)
2011. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyzetem ugyanez. 13 hós és a főtt kajából csak pár falatot lehet megetetni vele. Ráadásul ő 9 és 12 hós kora között nem is hízott, csak 10 dekát.... Megnézték nincs-e vashiánya, de nincs szerencsére. Csak egyszerűen válogatós,és hisztis, nincs kedve a kajálással foglalkozni. A doki azt mondta hogy ne csináljam azt, hogyha nem eszik meg egy kaját, akkor keresek másikat, ha azt sem, akkor harmadikat stb. mert ezt csináltam és volt hogy 6 féle kajából evett összesen annyit amennyivel mondjuk jóllakott. A doki szerint látja hogy válogathat és ezért fog is... Max kétfélével kínáljam, ha nem kell, vegyem ki, és próbáljam 1-2 óra múlva megint. Azt mondja nem árt ha néha kiéheztetjük a gyereket. Tanulja meg ha evés van, akkor evés van, mert nem kap egy darabig. Csak ez baromi nehéz,mikor nem is hízik, alig eszik, és még vegyem is ki, ahelyett hogy keresgélnék. A doki felírt még port, ami kalóriadús, bele kell kevernem a főzelékébe (márha megeszi...) azért hogy hízzon kicsit. És vitaminokat is írt fel. Nagyon rossz mikor nem eszik, sokszor sírtam is, mikor kivettem, hogy már megint alig evett... Most eltelt egy hónap mióta a dokival beszéltem, holnap viszem méretni, remélem lesz valami hízás. Egyébként azt javalasolta még hogy rakott kajákat, tejfölös kajákat adjak neki, ami jobban csúszik azt szokták szeretni. És abból tényleg többet eszik. Üveges baby ételből is van kb 4 féle amit elfogad... Lehet a fogai miatt is, mert vannak napok mikor egész jól eszik,aztán megint nem. A fene tudja. Remélem változni fog idővel.
2011. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!