Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen egészséges a 10...

Teljesen egészséges a 10 hetes babám mért megy fel a hömérséklete 38,8 ra?

Figyelt kérdés
az az igazság semmi baja a picurnak anyatejes és reggel arra keltem hogy szegény 38,8 volt a láza levitük neki kupal de a doki sem tudta meg mondani....mi a probléma én fogzásra gondoltam de azt kizárta..
2009. ápr. 25. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 3 napos láz, bár nem tudom, h ilyen pici elkaphatja -e, de bizti. 3-5 napig magas láz, aztán mintha elvágták volna, utána pöttyös lesz. herpesz vírus okozza.
2009. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 3 napos láz jutott eszembe, nem értem, hogy az orvosod nem mondta, hogy ez is lehet?

Jobbuéást a picurnak!

2009. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért zárta ki a fogzást? Attól is simán lehet. Nincs vörös iny, dagadt iny, fehér iny, csorgó nyál, ökölrágás? Semmi ilyesmi? Egyébként hugyuti bacik is csinálnak lázat anélkül, hogy külsőleg bármi baja lenne. Az itteni doki , ha ilyen van , hogy csak ok nélkül lázas a pici, rögtön vizeletet kér. Erre sem gondolt?
2009. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
NEM TUDOM MERT VOLT HERPESZEM DE SEMMI KÉP NEM PUSZILGATAM MERT NEKEM SAJNOS A SZERVEZETEMBE VAN DE EZ CSAK EGY NAP VOLT MERT LEVITÜK NEKI ÉS AZOTA SEMMI GOND ,IGEN GONDOLTAM A FOGZÁSRA MERT EGYFOJTÁBA AZ ÖKLE A SZÁJÁBA ÉSFEHÉR AZ INNYE ÉS TALÁN EGY PICIT DUZADT IS PISI VIZSGÁLAT VOLT ÉS NEGATIV SEMMI BAJA EGÉSZSÉGES A BABA NEM ÉRTEM,! ,hogy értitek hogy herpesz virus okoza ,hogyan akkor is elkaphatja ha nem jön ki a számon ? most egy kicsit megilyedtem!! eléggé nyügi és egyfolytába enne de nem mindig eszik mert néha rá harap az innyével a bimbomra ezt sem csinálta eddig ...
2009. ápr. 25. 20:42
 5/7 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem irni ,hogy egyfolytába folyik a nyála..
2009. ápr. 25. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon nyáladzik, akkor a foga jön, ill. biztosan érzékeny az ínye. A fogzás okozhat lázat is, féloldali arcpírt, popsipirosodást, nyűgösséget, hasmenést, szóval sokmindent.

Adhatsz neki Chamomilla vulgaris 15 CH-t ( 5 golyó kis vízben oldva) akár óránként. És azt mondják, jó a Viburcol kúp, ez is homeopátiás, kifejezetten a fogzás okozta láz és nyugtalanságra van.

2009. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget és a válaszokat..
2009. ápr. 26. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!