Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egészséges gyermeke a...

Lehet egészséges gyermeke a húgomnak, ha pajzsmirigy alul működése van?

Figyelt kérdés

Szeretne kisbabát, és nagyon szeretnék neki segíteni.

Már műtötték 10 éve, azóta gyógyszert szed, most úgy néz ki, szinten is tartja neki.


2011. aug. 19. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. A pajzsmirigykezelést a terhesség alatt is folytatni kell, feltétlen konzultáljon az endokrinológusával is.
2011. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Nekem is csökkent pajzsmirigy működésem van én is már 11-12 éve szedek rá gyógyszert.De már régóta jók az eredményeim.Van egy 17 hónapos kislányom,a terhességem alatt sem volt gond akkor is végig szednem kellett a gyógyszert.
2011. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet persze.Engem 95-ben megmütöttek,azóta is gyógyszert kell szednem,tavaly szültem gyönyörü ,egészséges babát.

Viszont engem a szülés után meg kellett újra müteni,mert a terhesség alatt megnagyobbodott nagyon.De ez sem általános.Ha jó a vérképe,jó a pajzsmirigy hormonja,akkor nem lesz semmi baj.A gyógyszert szedni kell a terhesség alatt is.

2011. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tavaly szültem igy. Gyógyszert időről időre növelte a doki a terhesség folyamán. Ennyi. Minden jót a tesódnak, tessék csak nyugodtan belevágni. :)
2011. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!