Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában nem akar reggelizni...

Mostanában nem akar reggelizni a 14,5hós lányom, jól lakhat az éjszaka és a reggeli szopikkal?

Figyelt kérdés

Eddig is szopizott éjszaka is és reggel is, de megevett egy fél zsömlét vajjal felvágottal és sajttal. Mostanában nagy nehezen eszik vagy 3falatot és kész... Kicsit aggaszt.

(Vacsira tejbegrízt eszik.)


2011. szept. 23. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
szerintem ennyi évesen már nem kéne éjjel ennie. biztos azért nem reggelizik.
2011. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a foga jön? Az én kislányom is 14 és fél hónapos, éjjel is szopik többször, még is alig várja hogy megkapja a reggeli virslijét. Őrült étvágya van reggelenként :) Ha eddig rendesen evett, akkor szerintem a foga jöhet.
2011. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos oka van , h nem eszik. Ilyen idősen még az én lányom is szopizott, de ő is evett szopi után, ha nem is sokat de reggelizett. Tápszer után viszont nem szokott, azzal jobban jól lakik. Azért az anyatejnek ilyenkor már nincs nagy tápértéke.De emiatt ne hagyjátok abba a szopit.
2011. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!