Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy átlagos ovis csoportban...

Egy átlagos ovis csoportban mennyi a roma gyerek?

Figyelt kérdés

A mi kerületünkben (XX.) elég sok a kisebbségi, akik közül rengeteg nem hogy viselkedni nem tud, de igénytelen is.

Oviba fog járni a lányunk és nagyon féltjük, mert riogatnak, hogy ma már egy 12-15 fős csoport fele biztos, hogy roma, rendszeresen kapnak fejtetűt a gyerekek stb.


Akinek van tapasztalata, megírná, hogy ebből mi az igazság?


2011. szept. 24. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

OFF (pedig nem szoktam).


Egyik korábbi válaszoló vagyok, aki 15 km-re lakik Bp-től. Csak annyi megjegyzésem lenne, hogy őszintén örülök,hoyg megszólalt a másik olad is.

Engem személy szerint soha nem érdekelt senkinek a származása, de amíg a környékünkön az ÖSZZES roma család igénytelen, a gyerekek piszkosak, sem tiszteletet nem tanulnak otthon sem rendet,koszosak, büdösek és káromkodnak mint a kocsis, addig nem tudok örülni neki,ha a gyerek velük jár egy csoportba.



NEM KELL feltétlenül minden romának diplomát szereznie, mint ahogy minden magyar emebernek sem kell. Lehet szakmunkás, vagy bármi.

Romára és nem romára egyarnt vonatkozik,hogy legyen rendes, tiszta, és tisztességes.

2011. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk egy csoport 60%-a roma,a többi 40 meg cigány.És csak elenyésző számban voltak magyarok.Abból a nagyjarészt a legalja.A romák közt sok nagyon jó módú,gazdag családból van.Kevés akinek nincs mit ennie,de azoknak is mink segítünk.Magyar óvodások nagyja része tiszta szégyen meg a szülők is.
2023. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!