Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok egy 8 hónaposnak külön...

Adtok egy 8 hónaposnak külön calciumot? Vagy csak annyit kap, ami a tápszerben van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem adtam soha külön mesterséges vitaminokat.Tejet adtam neki,abban nem csak kalcium,hanem D vitamin is van természetes formában.
2011. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tejet v. tápszert?

Tejet hány hónapos kórtól?

2011. szept. 24. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem adtam neki külön calciumot.Most kezdtem el neki két évesen a béres cseppet,mert megy bölcsibe.De előtte csak azt amit az ételekből bevitt.A tápszerben van annyi vitamin amennyi kell neki.De már gondolom adsz mellé mást is,amiből hozzájut.Felesleges adni neki pluszba még.
2011. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok én 11 hónaposan adtam először tejet a fiamnak.Az alatt ne adj neki.
2011. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos és én sem adok neki.Ő még szopizik és este tápit kap,tejet csak 1 éves kora körül szeretnék adni neki.
2011. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne adj neki, hacsak nem orvos javasolja, mert lerakódhat a veséjében. Elég az, amit a tápszerben kap, hidd el!
2011. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mire szeretnéd adni a Ca-t? fogak miatt esetleg?
2011. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A fogak miatt, meg hát ugye nő a gyermek és a csontozata miatt.

Egyébként csak érdeklődtem, hogy adtok-e neki, mert ugye vannak olyan termékek mint az Aloe vera, ökonet stb, ahol vannak olyan termékek, amik direkt erre a célra lettek kifejlesztve...

2011. szept. 25. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:
szia én kérdeztem a fogat. Mi a legutóbbi tanácsadáson akartuk pont kérdezni hogy kell e vmit szedni a kisfiunknak, de doktornéni mondta hogy van már fogunk el kell kezdeni fogtabletátt szedni, áll így kell kérni a patikában.
2011. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Fogtablettát? Nem is hallottam még ilyet!

Milyen az? Magára a fogzási "fájdalomra" is jó?

2011. szept. 27. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!