Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15 hónapos kislányom mindig...

A 15 hónapos kislányom mindig kitakarózik éjjel. Nem fázhat meg? Valami baja lehet? Nektek hogyan és miben alszanak a kicsik?

Figyelt kérdés
Amint betakarom, még el se mentem az ágyától, már ki is fordul alóla, dob egyet magán és a takaró nincs rajta. Badyban és pizsirugiban alszik. Reggel mikor felkel akkor mindig jéghideg a kis keze és néha érzem, hogy a lábai is a rugi alatt is hideg a combja. Már hónapok óta ez van, sőt sosem viselte el magán a takarót. Vettem hálózsákot is, de abban sem bír aludni, belecsavarodik és felébred. Mit csináljak? Van valami jó ötlet? Félek megfázik, mert már nem fűtünk és reggelre elég hűvös a szoba. Viszont ha már hónapok óta nem lett beteg....akkor csaknem lesz ugye?
2009. ápr. 26. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a hálózsákot sem birja, nincs több ötlet... Nem az volt vele a baj hogy túl vastag? Lehet inkább melege volt benne, azt nem birta! Lehet kapni nyári vékony zsákokat, vagy csak olyat, aminek nincs keze, csak az alsó bébirészre, kb a mellkasáig bele lehet húzni. Hát abból kiindulva, hogy én felnőttként is fázok takaró nélkül, nem biztos hogy jó ha anélkül van órákig a kis sajtkukac:) szerintem próbálkozz más tipusú, vékonyabb zsákkal, hátha megszeretné.
2009. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk ugyan ez van.

Már 18 hónapos,de nem tűri a takarót,próbáltam a hálózsákot,véknyat,vastagat,semmi nem jó.Úgyhogy vettem neki egy vastag plüss pizsit,azt adom rá,alá hosszúujjú bady,és zokni a lábára.

2009. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg más nincs akkor vastagíts a háló ruciján esetleg próbálj másik takarót.könnyebbet,hátha "nehéz"neki és azért nem viseli el!
2009. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A takarót már mellőztem, egy könnyű, vékonyabb pléd van rajta valameddig, de nem sokáig, nem tűri magán. Vékony és vastag hálózsák se jött be. Már van mindenféle.
2009. ápr. 26. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hós,és ő is mindig kitakarózik.Én bodyt+talpas nacit adok rá,vagy talp nélküli rugit(zokni nélkül),mivel egyáltalán nem fázós.
2009. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!