Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveget és egyéb tartozéka...

Cumisüveget és egyéb tartozékait lehet mosogatógépben mosni?

Figyelt kérdés

6.5 hónaposom van,eddig kézzel mosogattam és havonta kétszer sterilizálom a cumisüvejeit.Tegnap a barátnőmnél voltunk,ahol 2 hónappal fiatalabb a baba és meglepetésemre láttam,hogy ő mosogatógépbe teszi a cumisüvegeket és a tartozékokat.

Lehet mosni a gépben is vagy inkább a kézimosásnál maradjak továbbra is?


2011. szept. 25. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jobb szerettem folyóvíznél elmosogatni a babacuccokat. A többi mehet a mosogatógépbe, de a babáét külön kezelem. Főleg, ha zsíros edények is kerülnek a mosogatóba.
2011. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..Ő csak a baba cuccait(cumisüvegek,csőrős poharak) tette bele,nem mosta együtt más edénnyel.
2011. szept. 25. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre én is gondoltam már, de nem szeretem, h nincs megtöltve a gép, nem pocsékolom a vizet és áramot egyszerre. Folyóvíz alatt pár perc és víz sem megy el annyi. A gépem meg 35 percig megy és ez a rapid fokozat, nem az eco. Az eco benne lenne v 1,5 órába. Amúgy egy éves kora után már megy minden a szülőkével.
2011. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cumit és az üveg cumiját nem lehet beletenni, rá is van irva, mert tönkre megy. Én mosogatószerrel üvegmosóval szokom elmosni.
2011. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!