Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be adassam az agyhártya...

Be adassam az agyhártya gyulladás elleni védőoltást? . Meningitecet

Figyelt kérdés

Csütörtökön mennénk oltásra,ez a meningitec oltás,nem kötelező.előző gyerekemnél beadattuk,de valahogy most belül azt érzem nem kéne.Mióta volt a h1n1es oltási mizéria és olvasgattam mik vannak benne,nem merek ilyeneket.A kötelezőket is csak azért mert kötelező.Itt is elolvastam mit tartalmaz és mik a hátrányai és elég ijesztő,és tényleg azt érzem-belső megérzéssel,hogy nem kellene.

Tudom br ez nem emberi dolog,d egy ismerősöm kiskutyája is elpusztul egy kötelező oltásba két nap alatt,pedig bevizsgált,mindig használt oltásról volt szó.

Kérdezgettem anyumat is,ő határozottan ellenzi ,azt mondja ő nem adatná be és annak idején mi sem voltunk ilyennel oltva..

szval kérlek írjatok véleményeket,mert az előbb lemondtam az oltást,utána vissza mondtam,de még mindig azt érzem nem kellene beadatni.


2011. szept. 26. 10:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem a keresztanyám gyógyszertári szak aszisztens,fel is hívom megkérdezem őt is..ez teljesen kiment a fejemből..,viszont ő is meg a gyógyszerész is a rotát tartja a legfontosabbnak,ezt meg is kapták...sztem már többször össze kaptuk volna amiket a nagyobbik össze vissza nyalt..sok ismerősöm aki nem adatta be ,ezzel szívta meg ,hogy kórház lett a kicsinek belőle,többek közt a sógoroméknak is
2011. szept. 26. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!