Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 13 hós...

Mitől lehet, hogy 13 hós babám pelusa ÚJABBAN (2 hete) éjjel állandóan átnedvesedik?

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt baj, Pampers-t használok a kezdetektől. Most váltottam 4-esről 4+-ra, de miután láttam, hogy átázik, visszaálltam a 4-esre, hátha az a baj, hogy még nagy, és kifolyik, de továbbra is fennáll a probléma. Ennyivel többet iszik éjjel, vagy mi? Vagy ilyen korban már éjjel is kell egyszer pelust cserélni, és normális, hogy átázik, ha nem cserélem?
2011. szept. 26. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
4+-ról nem 4-re hanem 5-re kellett volna váltani, így megoldódik a probléma.
2011. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam, de az még nagyon nagy neki, abból a szó szoros értelmében kifolyt oldalt a pisi (ez nappal történt, azért tudom ilyen pontosan).
2011. szept. 26. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes ez, mert nálunk is, és több ismerősnél is, mindegy kisfiú vagy kislány volt az "illető", 13 hónapos kora körül ez probléma volt.

Nekünk az jött be (de nem mindenkinek), hogy éjjelre Libero-t adok rá, ha a tied már 4-es Pampers-t hord, akkor 5-öst, és nappalra maradhatna a 4-es vagy 4+-os Pampers.

2011. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!