Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy hirtelen...

Miért van az, hogy hirtelen nem képes nélkülem aludni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos és egészen 1 hónappal ezelőttig nem volt semmi gond,szépen átaludta az éjszakát a saját ágyában és már születése óta ott aludt,de valami hirtelen megváltozott.7től kb 11-éjfélig szépen alszik az ágyában és amikor megébred,már nem marad meg benne.Hetek óta együtt alszunk.Ez most mit jelenthet és vajon elmúlik e magától vagy kell e drasztikusabb dologhoz folyamodni?Aki tud adjon tanácsot.Köszönöm
2011. szept. 27. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 14 hósóm is ezt csinálja, kiváncsian várom a hozzászólásokat.
2011. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Ebben a korban kezdődik kb a szeparációs szorongás.

[link]

Túl kell élni sajnos...

2011. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is pont 14 hósan ezt csinálta holott születésétől kezdve saját ágyikójában, saját szobában aluddt és 6 hós korától átaludta az éjszakákat!

Amikor ezek az éjszakai kelések kezdődtek és nemtudott visszaaludni nélkülem azt hittem elrontottam valamit!Utánna olvastam a dolognak:ez bizony szeparációs szorongás 2.hulláma(az első 8 hó körül van az nállunk nem is nagyon jelentkezett)Én melléfeküdtem egy matracra(ekkor már leesésgátlós ágyon aludt ő is)és fognom kellett a kezét míg el nem aludt utánna kiosontam majd ha késsőbb megint megébredt akkor megint befeküdtem mellé és aludtunk tovább!Én nem akartam a mi nagy ágyunkba beszokatni mert azt mondják abból késsőbb nagyobb gondok lehetnek!Na nem azért mert nem szerettük volna Apával,hogy köztünk szuszogjon hanem azt olvastam több helyen is,hogy 3-4 évesen szülők megunják,hogy még mindíg velük alszik a gyerek ekkor drasztikusan kipaterolják és az lelkisérülést okozhat a gyereknél!

Szóval ezzel a módszerrel 3 hét aladt lecsengett a szep.szorongás!

Most 17 hós a fiam néha még előfordul,hogy fürdés után bent kell nálla maradnom mert olyan keservesen sír utánnam,de ez már csak kéthetente 1x történik és az éjszakákat újra átalussza(kopp-kopp)

Bocsi egy kicsit hosszú lettem!

2011. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 27. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!