Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párom teljesen kiborult,...

A párom teljesen kiborult, hogy homeos szerrel próbálok könnyiteni a baba nyügösségén. Mi a véleményetek, hogy ennyire beleszól még ebbe is?

Figyelt kérdés
Camomila vulgarist adtam neki egy hete már, erre ma kiakadt hogy miféle vegyszeres baromsággal tömöm a gyereket, ha kell ha nem, próbáltam magyarázni hogy ez nem gyógyszer, nem nyugtató, de ő csak hajtogatta, hogy talán ez a bogyó a természetben igy termett? Holnap felturja a házat és minden gyanus dolgot kidob. Hogy minket sem etettek ilyen sz.rokkal, akkor őt miért tömöm vele. Ja, én ekcémás vagyok, ezért csak HA tápit adok neki, ő erre is azt mondta hogy pont ettől lesz majd baja, egy hete ekcémaszerű foltok vannak mindkét combján, mivel a homeos szer volt az, it akkor kezdtem, állitja hogy attól van. Már ugy felidegesitett, hogy két év szünet után majdnem rágyujtottam! Van valakinek itt ilyen fafejű párja? Hogy szereljem le? Vagy teljesen igaza van? Ja, a stilusról ne is beszéljünk, amit alkalmaz. Kérdeztem hogy ezt miért nem lehet szépen kérni, megbeszélni, erre a válasz, én olyan nagyon okos vagyok, hogy a szép szóra ugyis bagóznék, szóval ritka mód bunkó tud lenni, ha valamiben nem ért egyet velem.
2009. ápr. 26. 22:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

22.21 vagyok

szerintem nem a chamomillától lett ekcémás....

nem tudom, mi lesz, ha csökkented...én az enyémnek adok, és még viburcolt is, de pár hét után azt tapasztltam, hogy megint óránként ébred éjjel :(((((

2009. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

hányszor adsz neki?

a fiam reggel és este eszik 5-5 golyót, az elég neki eddig még...

ha úgyis azt hiszi, h sumákolsz, akkor meg is teheted... bár ez az én véleményem csak.

2009. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerinted hozzá lehet szokni? Nekem a szoptatásnál tünt fel hogy egy idő után az urtica urens semmit nem használt már ...
2009. ápr. 26. 22:37
 14/20 A kérdező kommentje:
Hathós fiúcska, 2 foggal egy fél hónapja, napi 3, vagy 4 szer 5 golyót, ezt igy ebben a formában nem látja, csak hogy kap belőle minden nap. Lecsökkentem holnaptól reggel és este adva, és sumákolni fogok a saját és a baba érdekében. Remélem tíz év mulva nem derül ki, hogy micsoda káros dolgok voktak a homeos szerek,, csak korábban nem sejtették....
2009. ápr. 26. 22:42
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem:))

azért ez már jó pár éve van, én gimis koromban is ettem már, pedig az nem tegnap volt. (26 éves vagyok).

nem lett bajom tőlük:)))

2009. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehet hozzászokni, én ezt olvastam.

Akár hosszú ideig is lehet szedni, hónapokig is!

2009. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy 33 éves anyuka vagyok és évekig jártam szakképzett homeopata szakorvoshoz, és szedtem is a homeos szereket. Többet is mert sok betegségem volt. Mindegyik hatásos volt, semmi bajom nem lett tőlük. Az egy éves lányomnak is ezeket alkalmazom 4,5 hónapos kora óta a fogzásra. Konkrétan Chamomilla Ch 15, és Viburcol kúpot. A homeos szerekre nem lehet rászokni, nincsenek mellékhatásai és gyógyszerekkel is szabad alkalmazni egyidejűleg. Ne haragudj, hogy ezt írom, de a párod nagyon primitív. Ha nincs tisztában a homeopátiával és fontos számára a gyereketek akkor talán olvasnia kellene erről a témáról. Rengeteg szakkönyv van már és hát itt az internet is. Annak hogy édesanyád védőnő inkább örülnie kellene, és nem a középkorban élünk, hogy ne segíthetnénk a fogzási fájdalmain a gyermekünknek. Régen nem volt ennyi lehetőség, ezért folyamodtak a mákteához és hasonló "terápiákhoz". Azt tanácsolom, hogy alkalmazd a szereket a babád igényei szerint. Az ekcémás kiütés biztos hogy nem a homeos készítményektől van! Én a lányomnak napi 2x5 golyócskát adok napközben és éjjelre pedig Viburcol kúpot de volt rá példa, hogy napi 4x5 golyócskát igényelt mert makacs fogacska volt és nagyon kínozta. Hallgass az anyai ösztöneidre és ne a férjedre. És hát a viselkedése is kritikán aluli veled szemben, úgyhogy én a helyedben erősen elgondolkodnék hogy a megfelelő partnert választottam e, és hogy valóban alkalmas e az apaságra.

2009. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nem akarlak bántani de most kijött belőlem az anyatigris..Az én szememben nincs az az ember sem isten,aki megakadályozna abban,hogy segítsek enyhíteni a gyermekem fájdalmán. És ha a férjed ennyire tájékozatlan (már bocsánat) és elutasító és ráadásul ennyire bunkó módon bánik veled, akkor azt hiszem,hogy komoly gondok vannak az ő apai hozzáállásában..miért gondolja rólad a gyermeketek anyjáról,hogy rosszat akarnál neki..

én egészen biztosan felvenném vele a kesztyűt..hisz a gyermekemről van szó..

bocsánat,ha bántót írtam, de nem hiszem el,h. ennyire sakkban tarthat valaki, ráadásul egy ilyen fontos dologgal kapcsolatban

Egyébként mi is chamomillazunk, sőt én a szüléshez is homeóztam és megvolt a babám 3 óra alatt,pedig először szültem)

2009. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismét én, a homeós szerekre nem lehet hozzászokni, de érdemes kb. hetente 1-1 nap szünetet tartani..én is használtam a szoptatáshoz urticát
2009. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Ne hari,de úgy tűnik,mintha egy kicsit terrorba tartana a párod.Miért,mit tenne,ha megmutatnád a kérdést,amit írtál???Te vagy a gyerek anyja,alapból azt kellene feltételeznie,h a LEGJOBBAT akarod a gyereketeknek.Igazi fat*kű a párod.És add neki a chamomillát,és a Dentinox gél is nagyon jó.Anyukád se tudja meggyőzni?Az is megoldás lehetne,h kihívod a dokit-az enyém kijár hozzánk,a szurit is itt szokta beadni-és akkor szóba hozod ezeket a dolgokat.Az én párom szerencsére mindenben partner,és ő úgy gondolja,h mivel a gyerek(2 gyerkőc van) anyja vagyok,sok mindennek utána járok,és jót akarok a babának.És a dokink homeopátiás orvos is!!!Sztem állj a sarkadra,ne hagyd magad megfélemlíteni,és tarts ki a véleményed mellett!!!Sok sikert!!!Ja,és EZT IS olvastasd el a kedves pároddal.
2009. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!