Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnam 6hos babamat...

Hogyan tudnam 6hos babamat osztonozni hogy hasrol visszaforduljon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám a játszószőnyegen tanult meg forogni.
2011. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A katona módszerről hallottál már? Annyi a lényege, hogy az adott ideget stimuláljuk folyamatosan cselekvésre.

Hasról hátra fordulás esetén pl egy lepedőt kell az ágyra tenni és arra hason a babát. A lepedőt folyamatosan emelni kell, míg a babát át nem fordítja. Nagyon gyors és látványos a fejlődés.

Viszont ha le van maradva akkor tanácsos lenne szakemberhez fordulni.

2011. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell őket erőltetni. Ha a kis teste fel lesz készülve egyik napról a másikra meg fogja csinálni. A kislányom sem fordult vissza ennyi idősen, most meg már megy. 10,5 hónapos
2011. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

most 9 hós a lányom


eddig nem forgott

viszont már lépeget az ágy mellet kapaszkodva

alig két hete hajlandó rá de csak és kizárólag hátról hasra és csak az ágyon

ha földön kellene akkor inkább feszít és sír de nem fordul meg


hasról hanyatt se hajlandó forogni gondolom majd akkor ha már járni tud:-)))


semmi sem használt próbáltam én is a lepedős trükköt de nem jött be

egyszerűen nem volt hajlandó rá

2011. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nahát az én babám meg csak hasról hátra fordul, vissza egyáltalán nem. Szerintem a motiváción múlik, a babám 5 hónapos, a mai napig annyira utál hason lenni hogy addig erőlködött amig megtanult visszafordulni hátra. Hogy hasra hogyan fogjuk elérni nála hogy forduljon amikor utál úgy lenni azt nem tudom. Próbáld segíteni neki, ha nem jön rá magától a technikájára, gyakrolod vele úgy ahogy csinálnia kellene, lepedő nélkül.
2011. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!