Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 és fél hós babám éjszaka...

9 és fél hós babám éjszaka legalább 2-szer felébred. Ilyenkor felsír, áll a kiságyban. Kinek milyenek az éjszakái ilyen korú babával?

Figyelt kérdés
Van, hogy lefektetem, kap egy kis teát, és alszik, de sokszor muszáj kivenni, mert nem marad fekve, felül, feláll, sír. Olyan is előfordurdult már, hogy egy óra alatt 4-5-ször felsírt.
2010. máj. 20. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is mindíg felkelt éjszaka. volt hogy csak 1x de van hogy 2-3x. én már úgy vagyok vele hogy majd elmúlik. ma volt először hogy átaludta az éjszakát. egyszer sem kelt fel :) 10 hónapos
2010. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9 hós lányom a mai napig felébred éjjel.Az a fura hogy az első 3hóban aludt,utána kezdte.fél 9kor elalszik,már 11kor ébred, de csak félálomban van,cumival,alvósrongyival visszalaszik.2-3ig alszik,ébred,utána fél óránként ez van:(A cumiját még egyedül nem bírja visszarakni,így fel kell kelnem nekem is.
2010. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!