Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos lányom unja a...

12 hónapos lányom unja a játékait. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most kapott újakat is a szülinapjára.Csomószor leülök vele játszani a fa puzzle-val, de eldobálja a darabkáit.tudom, még nem neki való,de a csörgő sem már..Sokszor észreveszem, hogy unatkozik.Bújócskázni, kukucsozni szeret, és kúszni-mászni a lakásban.Naponta kétszer viszem sétálni, azt imádja.Kipakolni, fiókot kihúzni, rámolni szeret, de bepakolni még nem nagyon láttam.Szereti eldobálni a játékait, és tanácstalan vagyok, hogy mivel kössem le.Nálatok volt ilyen időszak?
2011. szept. 28. 07:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi!
2011. szept. 28. 09:11
 12/12 anonim ***** válasza:

utolsóról jut eszembe. az Anya taníts engem c. könyből lestem.

az instand teás dobozokba tettem különböző dolgokat. általában háromféle kis dolgot. ha a lányom játszani akar velük, odahozza hozzám, leveszem a tetejét és ő kipakolja őket. van bennük: pici plüss, pici harang, zsebkendő (vászon), csörgő, kislabda...stb.

2011. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!