Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már forralás nélkül...

Adtatok már forralás nélkül babavizet a babátoknak a felbontást követő 24 óra után? Lett vmi baj?

Figyelt kérdés
Szentkirályit iszik, arra az van írva, hogy 24 óráig adható forralás nélkül. így a fele mindig megmarad a 1,5l-esnek, amit mondjuk én megiszogatok, de ha tudnám, hogy nem lesz baja, inkább meghagynám neki.
2011. szept. 28. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:
6 hónapos a kisfiam, azt elfelejtettem írni
2011. szept. 28. 13:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem.

Semmi baja nem lesz tőle.

2011. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

S ha felforralnád neki?


Amúgy én 8 hónapos kora óta nem forralom neki a Szentkirályit. Előtte felforraltam a maradékot, most már nem. 1 éves és semmi baja sincs.

2011. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt isszuk. Nem forraltam soha fel 24 óra után, és semmi baja nem lett tőle.
2011. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, ha megfelelően, lezárva tárolod, mondjuk hűtőben. én soha nem forraltam a babavizeket. Egyszerűen nem is hallottam anno, hogy kellene. igaz, az én lányom csak 6 hónapos kora után kezdett inni, addig csak szopizott. Soha nem volt a forralatlan babavíz miatt baja.
2011. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, holnap nem bontunk új vizet. Az első 24 órában én sem forraltam, csak utána kellene a cimke szerint.
2011. szept. 28. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyen idős korban forralni. Forralnám, ha még csak 1-2 hónapos lenne. Lánykámnak 7 hónaposan a 3 napja bontottat is odaadtam és semmi baja.
2011. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sem forraltam, csak kb két hónapos koráig, azóta odaadom neki a két napos babavizet is, és semmi baja tőle.
2011. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!