Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszáson ha kap a baba...

Babaúszáson ha kap a baba valamilyen játékot, hogy viseli, ha el kell venni?

Figyelt kérdés
Ma volt egy feladat, és nagyon sírt a kicsikém, mikor le kellett rakni a játékot. Azt sem tudom, hogy tényleg ennyire akaratos, vagy csak a foga miatt akarta annyira (mert igazából rágta). Itthon nem szokott ilyen balhé lenni, igaz, itt érti is az okát (eszünk, megyünk aludni, stb.)
2011. szept. 28. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kislányom szájában is van egész idő alatt játék, de ha bármikor el kellett venni tőle sosem sírt érte. Még egyetlen úszáson sem sírt semmiért.
2011. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mennyi idős a picurkád?


Lánykám 8 hónapos korától jár vizi gyógytornára. eddig még nem sírt a játékok után :)

2011. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

6 és fél hónapos. Mindig rágna, és úgy megörült, hogy kapott a kezébe valamit, amit rághat, és el kellett vennem. :( Megszakadt a szívem, olyan ritkán sír ennyire.

Nem tudom, jövőhéten is így fog sírni? Lehet, kikészítem a cumiját a partra inkább. Vagy tanulja meg, hogy nem kapja meg mindig, amit akar? Nem kicsi még ehhez? Néha nem tudom eldönteni, hogy a foga miatt hisztizik, vagy azért, mert hisztis fiúcska. Én szerintem nem kényeztettem el jobban, mint más anyukák. De most elgondolkodtam ezen is.

2011. szept. 28. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
na, éppen írni akartam hogy vidd el a cumiját neki. nálunk van olyan baba aki azzal tornázik a vízben :) nyugodtan add oda neki. ő még pici, nem érti meg hogy valamit vissza kell adni :)
2011. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!