Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nálatok is vannak...

Anyukák, nálatok is vannak nyűgösebb és nyugis napok?

Figyelt kérdés

Kezdő anyukaként-7hetes a lányom-nem nagyon tudom,hogy ez így jó-e vagy sem...

Pár nap tök nyugis...olyan szépen elalszik,nyugodt...De aztán a következő pár napban megy a nyűgi,nem alvás,sírás-rívás...Ti ilyenkor mit csináltok??Hogy altatjátok el??mert nálunk ilyenkor kész rémálom az elalvás...tortúra...Van valami megoldás az ilyen napokra,vagy túl kell "élni"??


2011. szept. 29. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, nálunk is vannak ilyen napok, főleg, hogy most jön a kis foga. Az ilyen napokat valahogy túl kell élni. Nyugodtan kell kezelni. Ha nyűgös a babád, szeretgesd sokat, énekelj neki. Az én fiam ilyenkor szeretett cicin elaludni. Fura, mert amúgy soha nem alszik cicin. Lehet, hogy a frontot érzi, fáj a hasa, rosszul aludt az éjjel, és kicsit fáradtabb. Kitartás!
2011. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos tul kell elni. Kisfiam lassan 20 honapos es meg mindig vannak ilyen napok. Az alvassal mondjuk nincs gond de meg mindig nem egyszeru amikor jon a foga. Most eppen alul jon neki ketto egyszerre ugyhogy ilyenkor szegenykem tiszta nyugos.

7 hetesen nallunk is vegyesek voltak a napok. Egyik konnyebb, a amsik nehezebb. Nekem szemely szerint 7 honpos kortol lett konnyebb. Akkor kezdett el maszni a kisfiam es "kiszolgalta" magat. Ha megunt egy jatekot akkor odamaszott a masikhoz, majd ha azt is megunta akkor letamadta a polcon levo konyveket es lepakolta. Igy elvolt szinte egesz nap, tudtam tolle barmit csinalni. Ha elfaradt kidolt a szonyegen es betettem a kisagyba. :) Azelkott eleg nyugos tipus volt.

2011. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajjjaj....én is csak azt tudom írni, hogy túl kell élni. A mi napjaink sem egyformák, van, hogy jobb a kedvünk vagy, hogy kevésbé. Ez náluk is így van! Én a nyűgösebb napokon is mindent úgy csinálok mint máskor, csak jóval több türelem kell hozzá!
2011. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!