Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babámnak mitől...

11 hónapos babámnak mitől lehet zöld szinű hasmenése?

Figyelt kérdés

Okozhatja fogzás???

Adtam neki Normaflore-t, de ételből mit adjak,ami kicsit szilárdítana a székletén??


2011. okt. 16. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem spnót vagy más kaja miatt, az enyémnek akkor volt 1 évesen, amikor szalmonellát kapott. Görcsöl is a hasa amikor megy?
2011. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem,nem görcsöl a hasa.


Pénteken voltunk orvosnál,mert belázasodott,megvizsgálta, és azt mondta tuti a foga lesz,mert semmit nem lát rajta. azóta nem volt lázas, jókedélyű, a legmagasabb hő amit mértem nála 37 volt.

De már nagyon aggódom, eddig is sokat kakilt, és hígabbat,ki is csípte a fenekét,de msot teljesen híg volt és sötétzöld.

2011. okt. 16. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta a babám fogai jönnek, ő is produkál érdekes dolgokat a pelusba. Mivel ő tápszeres, gyakran zöldes színű, ilyen esetben az normális. Volt már neki cefre és joghurt szagú hasmenése is úgy, hogy semmi láz, semmi nyűgösség...

Ami segíthet megfogni, az krumpli, alma, sárgarépa, banán, nálunk ezek válnak be.

2011. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami szirupos lázcsillapítótól nem lehet?


A folyadekpótlásra figyelj, én ilyenkor kanalanként szoktam adni a teát, de nagyon gyakran. Ha holnapra nem jobb, akkor levinném a dokihoz... vagy kihívnám.

2011. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nurofent kell adjak neki, 3szor 3 ml-t. Kapott már máskor is,de akkor nem volt ilyen a széklete.
2011. okt. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!