Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál és hogyan viselke...

Miket csinál és hogyan viselkedik 4,5 hós babátok?

Figyelt kérdés
Az én kicsi fiam 7400 gr. Oda vissza forog, szép lassan hason bebarangolja az egész nappalit. Viszont amióta forog /pár hete/, furán viselkedik. Olyan mint egy kis felhúzós játék. Az én nyugodt babám tisztára fel van pörögve. Kézben sem akar lenni, megfeszíti magát, alig bírom tartani, vagy át pelenkázni. Szopi közben is forog ezerrel és nagyon nehéz most vele minden. Miért "vadulhatott" meg ennyire? Eddig nagyon nyugis baba volt, most éjszaka sem alszik, rengeteget ébred. Vajon a hirtelen mozgás fejődése miatt van ez?
2011. okt. 1. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy jön a foga?

Az én babám 3.5 hónapos, van olyan napja hogy egész nap alszik majdnem, és van hogy egy percet sem.

Nem hinném hogy gond van vele, de ha elkezdett jönni a foga, akkor is ha te mg nem látod, érdekes módon reagálhat a fájdalomra amit nem ismer.

a fiam, most 3 éves, ő annak idején 6 hónaposan kezdte ugyanezt, és szépen jött a foga.

Ha szopizik, akkor figyeld meg nem létezik e hogy megváltozott a tejcsi íze.

Sok minden lehet ne gondolj a legrosszabbra.

Ja és még egy dolog +++ gondolkodás.

Minél feszültebb leszel, annál nyugtalanabb lesz.

Az én babám szívbeteg, és amíg én meg nem nyugodtam, nem evett, aludt napokat, majdnem el is aludt, aztán megnyugodtunk, és most tünemény, beteg még, de nem lesz baj

2011. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az enyém is 4,5 hós,és ugyan ezt csinálja.

A nagyobbik lányom aki már 3éves-ő is ugyanezt csinálta ebben a korban.szerintem már türelmetlenebbek,mindenre kiváncsiak és ezért csinálhatják ezt.már uncsi nekik a kézben üldögélés is..

2011. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!