Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsik nagy százaléka...

A babakocsik nagy százaléka miért kék?

Figyelt kérdés

Én utálom a kéket, és 100 kocsiból 98 kék...EGyáltalán nem találtam olyat, amilyet szeretnék, főleg nem kék vagy szürke színben.

miért nincs vidám sárga, bézs, barna, zöld, narancs vagy ilyesmi kocsi? (tisztelet a pár kivételnek)


2008. márc. 13. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szferintem nézz körül valami nagyobb babaüzletben ott biztosan találsz színben megfelelőt, vagy kérdezd meg hogy rendelésre nem hoznának e a te színedbe. :))))) Remélem mihamarabb megtalálod a kedvedre valót.
2008. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a kék színt, és nem volt könnyű dolgom. Végül sikerült egy barna babakocsira szert tennem, persze ez volt az utolsó darab az egész országban. Nincs könnyű dolgod, de pár boltban azért biztos találsz.
2008. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy Giraffe Club modell, isteni narancssárga! Nézz utána neten, hogy milyenek vannak, találsz színeseket is!
2008. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó helyen nézted!Én is élénket kerestem,a sportom pink, a mélyem élénk narancs,és van egy piros is.szóval lehet kapni minden félét, mi a brendonba vettük.A narancs nagyon rossz választás volt.A nyáron du nem mertem kivinni ,mert meglepték az apró bogarak.borzasztó volt.Én nem ajánlom.üdv babi
2008. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért többségében kék és szürke, mert ha a későbbiekben séta közben a tökmag kezébe adsz egy babapiskótát vagy egy almát, vagy bármilyen innivalót, akkor az élénk és gyönyörű színű babakocsikból soha ki nem szeded a kedves kis pacafoltokat...Bár a plázákban azért tutira ez a menő...
2008. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még arra gondoltam, hogy talán kék babakocsit lányoknak is vesznek, de pirosat, pinket stb. fiúknak már nem igazán. Így többbet tudnak eladni, nem?
2008. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is ez volt a gond...


Ezt talaltam - es ilyet vettünk a pici lanynak...

Autosülés - piros, mozes, alama zöld, sport - fehér...


[link]

2008. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy lányoknak is vesznek kéket, de én pl. a fiamnak vettem narancssárgát. Pinket akkor sem vennék, ha lányom lenne, én nem vagyok ilyen nagyon csajszis, nekem sincsenek pink cuccaim, de a narancssárga szerintem vagány :)


A Brandonban mindenféle van, meg a nagyobb babaáruházakban. Illetve ajánlom még a Vaterát, ahol új babakocsikat is lehet kapni, nem csak használtat, mindenféle színben, és sokszor olcsóbban, mint a boltban, garanciával. Az enyém is onnan származik.

2008. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok:-)

Nem gondoltam, hogy másnak is ennyire parája a babakocsi szine.)

A gond az, hogy kisvárosban lakunk, 1 db bababolt van, ahol ki van rakva 4 kocsi. Van egy hsznált bolt is, de ott meg olyan lestrapáltak hogy hiába fele annyi, nem venném meg.

És bébihordozósat szeretnék, egyetlen egy darab nem volt eddig...

De megyek rokonokhoz nagyvárosba, ott körül fogok nézni, és a netet is lesem folyamatsoan:-)

Még van 2 hónapom, de nem lehet időben elkezdeni,igaz?:-)

2008. márc. 14. 10:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
HA net közelben vagy akkor szét tudsz nézni sok helyen.Szerinem a legfontosabb dolog,hogy a baba kényelmesen tudjom lenni benne,pl legyen elég széles ha télen viszed benne és felöltözteted ,akkor is beleférjen.HA kisvárosban laksz,ne abból ítélj,hogy 4darabból nem tudsz választani,mert minden tipusból legalább 4 féle szín van..vagy még több.Én a brendont nem ajánlom ,mert az a legdrágább bolt,de ha Pestre fel tudnál jönni akár csak szétnézni és a lehel út.1alatt levő babadiszkontot javasolnám.Több ezer ft-ot meg lehet spórolni ott és uazt a tipust kapod meg mint a brendonban ..ja és nem csak a babakocsi olcsóbb..pl.a mellszívó 3000ft-al olcsóbb mint bárhol..mi eddig 5boltban nézelődtünk és ezt találtuk a legolcsóbbnak.Ajánlották még a baby outletet(rá is tudsz a honlapjukra keresni)itt kimenő brendonos dolgok vannak,de sztem ez is kicsit drága,vagy a nagykőrösi uton lévő Bippa kft.babadiszkontja is nagyon jó árakban.ha már csak annyira szét tudnál nézni,hogy egyáltalán milyen tipus tettszik a neten már meg tudod rendelni,még akkor is ha a település ahol laksz,nincs sok bababolttal ellátva.Szval nekem az volt a tapasztalatom,hogy nem mind kék,nekem is fiam lesz és én sem sztem a kéket,de mikor bementünk egy egy boltba-ott volt minden féle.Sok sikert a választáshoz.
2008. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!