Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babám nem alszik 3...

10 hetes babám nem alszik 3 napja napközben, miért?

Figyelt kérdés
Elringatom leteszem és kb fél óra múlva fel is ébred, próbáltam azt is ha nem teszem le de úgy se alszik sokkal többet. Azt vettem észre hogy a nyála is ott buborékozik az ajkánál és tömi az öklét cuppog néha. Éjszaka eddig még alszik rendesen.A cicit is nehezen veszi be csak jár a feje és kiköpi,többször majd megint keresi. Teljesen tanácstalan vagyok.
2011. okt. 2. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hetes és ugyanezt csinálja. Mondjuk ő a születésétől nem nagyon alszik napközben.
2011. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8 hetesem is ezt csinálja
2011. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xStefix ***** válasza:
Fogzás?
2011. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is csatlakoznék bár mi még csak 3 hetesek vagyunk de ugyanez a szitu:(:(

bár tegnap éjjel 11től éjjel fél2ig ébren voltunk:(teljesen ki vagyok merülve...és tanácstalan én is:(

2011. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs bedagadva az ínye.De egész nap foglalkozni kell vele, mert akkor sír.
2011. okt. 2. 18:33
 6/10 xStefix ***** válasza:

Ó, hát az ínydagadás az már közvetlenül a fogzás előtt van ám... Hetekkel-hónapokkal hamarabb megindul már az előrenyomulás, úgyhogy az íny-helyzet nem mérvadó.

Hűthető rágókát próbáltál már?


3 hetes anyuka, nálatok nem növekedési ugrás van véletlenül?

2011. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
növekedési ugrás?nem tudom tejem van bőven bukik is vissza sokat:( (ha arra gondolsz amikor többször kell mellre tenni mert nem elég neki a kaja mert nagyobb az igénye?)
2011. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 hetes anyukája voltam lemaradt....

nem lehet hogy a szerdai frontot érzik?

2011. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xStefix ***** válasza:
Igen, arra gondoltam, de ha nem ez, akkor lehet a front is.
2011. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
12 hetes az enyém, akár én is írhattam volna a kérdést. Én vagy hordozókendőbe teszem (most is abban alszik :)), vagy ha elaludt, leülünk vele olyan fotelbe, amit kicsit lehet rugóztatni (olyan klasszikus IKEA), rajtunk alszik 1-2 órát. Inkább mint hogy ne aludjon, és nyűgös legyen. De nem nagy áldozat, imádom, ha rajtam van. :)
2011. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!