Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kismotort vegyek 1...

Milyen kismotort vegyek 1 éves gyereknek? A minit tudja már használni majd belátható időn belül?

Figyelt kérdés
Illetve márkaügyileg milyen legyen? Az enduro lábbal hajtható jó?
2011. okt. 2. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 15hónapos és még nem tudja hajtani, pedig egy örökmozgó, és róbálja is, de nem megy még....
2011. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másfél éves kor előtt nagyon kevés gyerek tudja használni a kismotort. Lányom is 20 hónapos és most pár hete tudja hajtani, és a környezetünkben a hasonló korúak is most kezdték el használni. Még bőven ráértek venni.
2011. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam 13 hónapos és kb. két hete motorozik, nem gyorsan, csak hajtja magát és már egész messze eljut. Én minimotort vettem neki, és az nagyon is tetszik neki. Itt volt kb. egy hónapig a lakásban, először csak nézegette, néha ráültettem, de ennyi. Aztán most két hete megtalálta, és azóta azzal megy :-)
2011. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!