Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ekcéma kezdődhet simán...

Az ekcéma kezdődhet simán pirossággal is? Vagy mindig érdes ott a bőr?

Figyelt kérdés
Kislányom arca 2 napja elég piros. A férjem szerint csak azért, mert mostanában sokat forog, így dörzsöli az arcát a szőnyeg. De szerintem nem. Az ekcéma milyen? Mert neki csak simán piros az arca, nem érdes, nem száraz. És bekentem este Bepanthennel, akkor kicsit elmúlt.
2011. szept. 3. 09:34
 1/4 Black_Star* válasza:
100%
Elvileg kezdődhet úgy simán. Viszont ha kenegeted neki Bepanthennel akkor lehetséges, hogy nem fog tovább romlani és hamar elmúlik.
2011. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nálunk is így volt.A körömvirágos kenőcstől jobb lett.Nekünk sajnos télen nagy az esély rá,hogy kijön,ezért télen kenegetnem kell.Egyszer elég csúnya volt neki,akkor advantant írt fel az orvos.De ti attól még odébb vagytok.Kenegesd körömvirág krémmel.
2011. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Nekünk egy öt forintos nagyságú folt volt,és egyre érdesebb lett.
2011. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az ekcèmànak ha jòl tudom, huszonpàr fajtàja van. Ugyhogy lehet igy is meg ùgy is hogy kezdődjön. De kellemetlen egy dolog ès nagyon makacs, hosszadalmas
2017. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!