Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes volt még egyáltalán...

Érdemes volt még egyáltalán őszi cipőt vennem a gyerekekre? Mert őszintén szólva megálltam a boltban gondolkodni.

Figyelt kérdés

Eddig még szandálban ill. vászoncipőben voltak,tekintettel a nyárias időre..Szerintem jóformán 1 hónapig fogják viselni,novemberben lehet h már csizma fog kelleni..

Amúgy ti mennyivel vettetek nagyobbat h tavaszra is jó legyen(mert én így gondolkodtam..)Egyáltalán jó lesz még tavasszal(úgy egy-másfél számmal nagyobb cipő(k)?


2011. okt. 3. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4 hónap múlva lesz 3 és neki nem igen voltak jók a cipői a köv. átmenetre. Talán a tavaly őszi, ami jó egy számmal volt nagyobb, az idén tavasszal még pont jó volt (az is rövid idő) de mivel pont jó lett rá, ezért nem biztos hogy kényelmes. Főleg azért, mert ők futkároznak benne. Hát ez sajnos ilyen korszak. Majd meglátod, mert pl. ismerősöm kisfia nem nő ilyen látványosan. Nekünk most van egy edzőnk ami használt, de Nike és nagyon jó állapotban van és van egy nagyobb gumicsizma ami sztem még tavaszra is jó lesz.
2011. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is ezen "bosszankodom " kicsit. 3 hete vetünk a 14 hónaposomnak egy kiscipőt. de mivel még egyedül nem tud járni és a kertben négykézlábazik ezért nagyon szépen lejött a cipő orra. okés, játszóra még jó, de dokihoz vinni??? úgyhogy most megint vehetünk kiscipőt neki erre a szerintem is 1-1,5 hónapra. Plusz még a lakásba is neki egy szandit, mivel a gyógytornászunk és az ortopédián azt ajánlották...most bújom a teszveszt szandi után mert a boltokban már nem nagyon van!
2011. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Deichmannban még sok kis szandált láttam..
2011. okt. 3. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
óű, köszi az infót, akkor holnap be is nézünk. bár itt felénk nem mindig van nagy választék :(
2011. okt. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én zárt félcipőt vettem 1 évesemnek, ebben hidegben, esőben is lehet. nagy hóba meg nem hiszem, hogy beleteszem. ha mégis, akkor csizmát még venni kell.
2011. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én vettem egy elefanten bőr félcipőt a teszveszen használtan. Szerencsém volt jó áron meg tudtam venni, és teljesen újnak tűnik. Újat én sem akartam pont amiatt amit te is írtál.

AZ egyik előző válaszolónak üzenem,ha még olvassa, az én fiam is 14 hónapos, és van eladó 20-as bőr szandink. ha érdekel írj

2011. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!