Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütések! Menjünk dokihoz?

Kiütések! Menjünk dokihoz?

Figyelt kérdés

8 hónapos a lányom.A 7végén 40 fokos láza volt, kezeltük!Most már semmi baja.De viszont a hasán és a hátán piros pöttyök vannak!Mik ezek?Kell dokihoz menni?

Akinek van ilyennel tapasztalata az elmondaná.

Köszönöm


2011. okt. 4. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez volt a 3 napos láz, ami kiütéssel is jár.

Semmi teendő nincs, elmúlik magától.

2011. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!Óriási kő zuhant le a szívemről!!!
2011. okt. 4. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
:-)
2011. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami vírust kapott el és az okozza most a kiütéseket. Azért én lehet megmutatnám orvosnak is.
2011. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is most vagyunk túl rajta. Láz, majd kiütések. Ez a három napos láz. De a kiütések 1, max. két napig vannak!
2011. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezen estünk át hétvégén. Hétfőn jöttek a pötyik. Felhívtam a doktornőt, és azt mondta, ha péntekig vagy visszajön a láz, vagy nem múlnak a pötyik, akkor vigyem pénteken vissza, mert akkor valami más is van, amúgy pedig semmi teendő, mert ez a 3 napos láz volt.
2011. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!!!Ma esti fürcsinél viziteltem, és szinte már semmi sincs!! :)
2011. okt. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!