Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel miben altassam babámat?...

Éjjel miben altassam babámat? Ilyenkor lefekvéskor bent is nagyon meleg van, éjjel viszont még nekem is jol jön a takaró. Rá nem adhatok, mert lerugja. Most ujjatlan body és hálózsák van rajta, de izzad a háta.

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Vékonyabb hálózsákot adok rá én is, de nyitva hagyom, csak később szoktam összecsukni. Ilyenkor még az ablak is nyitva van nála, hogy hűljön a szoba. Persze hajnalra kell már rá egy vékonyabb takaró.
2009. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi panelban lakunk, ilyenkor vékony hálózsák, rövid ujjú body van rajta, éjjel, mikor már érzem, hogy hűvös van és betakaróznék, akkor őt is betakarom vékony takaróval. Próbáld meg, hogy mikor leteszed, nem zárod össze a hálózsákot, majd csak később.
2009. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


MI is panelban lakunk.Én rövid bodyt és vékony hálózsékot adok rá.Amikor lefektetetm nem takarom be de amikor mi is lefekszünk rádobok még egy pelust félbehajtva csak h a hátán legyen még vami.

2009. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!