Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vettetek a...

Mennyi idősen vettetek a babátoknak napszemüveget? Hiszen őket is süti a nap, én is szeretem még árnyékban is. Szemész ismerősöm szerint már nagyon korán,4-6 hónapos korban is ajánlott.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb kap, annál gyorsabban megszokja.Én 8 hósan vettem neki,mert most lett tavasz.Vegyél, de csak igazi UV szűrőset! A Chicco nagyon jó,árban sem vészes.
2009. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 hónapos a babám, most fogok venni neki a héten. Már néztem a patikában, rendes uv-szűrős, kb 3ezer forint. Van mindenféle színben, és gumis a hátulja, hogy ne essen le róla, nagyon édes :)

És ma séta közben láttam egy 2-3 hónapos babán is, annyira vagány volt benne! :)

2009. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt írtátok, szerintem is fontos !
2009. ápr. 28. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én is vettem akkor még 8 hónapos kisfiamnak. Ahogy ráhelyeztem, ő azzal a slungal már le is vette.
2009. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4.5 hósan kapott. Erős napban szereti ha rajta van, nem zavarja egyátalán.
2009. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!