Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónpos kislányom miért rágja...

2hónpos kislányom miért rágja az öklét állandóan? És keservesen sír alig alszik?

Figyelt kérdés
mitől lehet ez valkai esetleg nem volt hasonló helyzetben teljesen el vayok keseredve a doki szerint mak egészséges csak hisztizik....De miért histizne már ha minden jó körülötte.?Egyfolytában rágja az öklét,keservesen sír és csak ringatásra alszik el negyed órákra:(Éjjel sem sokkal jobb a helyzet.Kérlek ilyeneket ne irjatok hogy éhes,fázik,szomjas,piszkos a pelus mert ezekkel minden rendben..nem poci fájós nem ettem semmi olyat amitől fájhat neki...Nagyon odafigyelek mindenre.3napja csinálja ezt.De már nagyon sajnálom:(
2011. okt. 6. 07:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 2 hónapos és éppen ugyanezt csinálja/csinálta. Nálunk úgy tűnik nincs összefüggés az ököl rágás és a sírás között. Már négy napja csinálta, mikor észrevettem, hogy sírni csak akkor sír, ha vízszintes helyzetbe kerül az ölemben, leülök vele, ilyesmi... Rájöttünk (vagy legalább is azt hiszem rájöttünk) arra, hogy valószínűleg azért sír mert ilyenkor nem nagyon lát semmit, mert ha úgy tartottam az ölemben, hogy kilásson a karom fölött, vagy a vállamon volt a feje, abba hagyta a sírást. Már csak akkor sírt ha leültem vele.. Gondolom észrevette mennyi érdekes dolog van körülötte :-)

Tehát most itt tartunk. Már csak azt nem tudom, hogy ezzel a helyzettel mit kezdjek, mert elég fárasztó egész nap ölben tartani a 6 kilós fiamat, és még járkálni is vele...

Az ököl rágás az megmaradt, de én is azt gondolom, hogy az azért van, mert rájött, hogy ilyet is tud (én is próbáltam etetni, de nem volt éhes).

2011. okt. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!