Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenéskor nem lehet tejet...

Hasmenéskor nem lehet tejet inni, nekem ezt mondták, nem is adok, de olyan keservesen sírt. Álomba üvöltötte magát.2dl tejtől mi baja lehet, ha adok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a dokinő,hogy ha kéri adjak neki,csak egyszerre ne sokat és ne nagyon sűrűn.pl ha reggel iszik két decit,akkor csak egy decit adjak neki,meg még adjak délben is egy decit.én mondjuk nem tejet,hanem tejitalt adok a 20 hónapos fiamnak
2011. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A HIPP- nek van olyan itala (sárgarépa-rizs), amit kifejezetten hasmenés esetére készítettek. Én megpróbálnám.
2011. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap volt durva a hasmenése, gyógyteát kapott, rendbe tette a pocakját, igaz még laza a széklete, de kopkop jobban van. És nem mertem neki adni, nehogy rontson az állapotán.

Ha felkel és kér kap egy kicsit, remélem elég lesz neki, simán iszik 1l tejet, húzóra, ezért sajnáltam.

2011. máj. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!