Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt bújik ki a...

Mennyi idő alatt bújik ki a fog, ha már látom a fehér csíkot, és érzem is, ha odanyúlok?

Figyelt kérdés
Az alsóról van szó, az első. :)
2011. okt. 6. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak órák :) Innentől már sec-perc alatt kinnt van :)
2011. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem SOHA!:D Bocsi, csak mi is hasonló cipőben járunk és kb. 3 hete nem alszom. Eddig mindig azt hittem, másnapra már kint lesz, de lassan feladom a reményt.:D

Engem is érdekel, másoknál ez hogy van.

2011. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly hetek is lehetnek, dörzsölni kell az ínyét az ujjaddal kicsinek, élvezni fogja!
2011. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk 2 hete látszik már a csík, fel is van dagadva az ínye, fehér pötty is van, és sokat nyűgösködik, de még mindig nem bújt ki.
2011. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk látszott sokáig a fehér csík, aztán lett egy kis pötty, a fog csücske, rá egy hétre áttörte az ínét az egész kis csík, és kint volt a fog teteje, még egy hét elteltével kint volt kb a fogának a fele, most a mellette levő alsóból is látszik már a csík, szerintem egy hét és az első fogacska teljesen kint lesz és addigra a másik is áttöri a husit. Nálunk így alakul, most 7,5 hós.
2011. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is itt tartunk most! 2 napja kezdődött és ma délelőtt már az ujjammal éreztem is fogacskáját,délutánra pedig már látszott is!
2011. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!