Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája csak alváshoz...

Akinek a babája csak alváshoz cumizott, mikor és hogy szoktatta le róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de ez engem is érdekelne.
2010. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak alváshoz cumizik,de még csak 4 hónapos de engem is érdekelne:-)
2010. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Ide már egyszer válaszoltam,a 4. vagyok... :)

2010. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 15 hósan hagyta el a cumit. Mi csak alváshoz használtuk, illetve olykor ha pillanatnyilag nem tudtam mit kezdeni a sírásával, pl. amikor autóban ültünk és vezettem. Ilyenkor sokszor cumin aludt el. Kb. 13 hós volt, amikor utoljára adtam neki ilyen helyzetben cumit, mert utána már nem volt rá szükség, megnyugodott anélkül is, szóval nem volt dráma a nappali elhagyása. Mikor úgy éreztem, eljött az idő, hogy csak úgy elvesszen a cumi végleg, csak és kizárólag az éjszakai ébredésekkor cumizott már. Egész egyszerűen nem vettem elő többet. Így viszont rákattant a cicire. Ám ekkor már alig volt pár csepp tejem, és nagyon kellemetlen volt a sok szopi. Mikor már besokalltam, elkezdtem neki éjszaka tápzert adni. Egy ideig jó volt, mert csak egyszer kelt fel éjjel, a tápszeres időpontjában. Életem legpihentetőbb pár hete volt ez, de aztán valahogy ebből az egy tápszeres ébredésből kettő lett, és most 18 hónapos, 3-4 óránként kel, és húz ki a konyhába, miközben mondogatja, hogy tápi... Szóval a mienk nem egy sikertörténet, ma már tudom, mit hol rontottam el, és biztosan másképp csinálnám.
2010. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!