Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája cicin aludt...

Akinek a babája cicin aludt el, az később hogy szoktatta le róla? Hogy tanulta meg az egyedül alvást?

Figyelt kérdés
Még nem szeretnem, 7,5 hónapos, de este is és a napi 2x- alvásánál is mellen alszik el szopi után. Most még nem zavar csak félek mi lesz később.
2010. okt. 18. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi fokozatosan szoktunk le róla. A nappali alvásoknál megpróbáltuk úgy, hogy szopizott, de nem engedtem elaludni rajta. Ahogy láttam, hogy bujkál a szeme, letettem mellém és simogattam, hogy aludjon el. Van amikor sikerült, van amikor nem.

Ha nem ment sehogy sem, vissza a cici.

Persze sokat kellett neki énekelnem, meg volt közte sírás is, de lassacskán megtanult cici nélkül is elaludni.

Szerintem még mindig jobb volt így, mintha elválasztásnál kellett volna megtanulnia cici nélkül elaludni. Elvégre, ha nagyon nagy volt a pánik, akkor még mindig ott volt a cici elaludni...

2010. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg szopiztak, addig mindig cicin aludtak el (kivéve babakocsiban, vagy ha nem én altattam őket). Amikor már nem volt szopi, akkor simán elaludtak nélküle is. (15,18, és 32 hónapig igényelték a gyyerkőceim).
2010. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!