Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy elhagyja az...

Mit tegyek hogy elhagyja az éjszakai szopit?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam azzal, hogy megbeszéltük, hogy 1x kap cicit éjszaka utána szépen alszik, de ez sosem jön össze. Sírdogál, én próbálom simogatni, felvenni, van hogy annyi kell neki, hogy fogja a cicit. Ennyire cicifüggő lenne? Van anyuka, akinek ezt csinálja a babája? Alváshoz mindig adom neki, csak már jó lenne 20 hónap után átaludni egy éjszakát. Bár már úgy vagyok vele, a fáradtság miatt is, hogy adnám neki, csak több mint fél éve sebes a mellem, és ezért is vontam meg tőle a sok éjszakai szopit. Mit tanácsoltok?
2011. okt. 6. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
az enyémek nem szoptak éjszaka csak az első 2 hétben. Akkor egyszerűen annyit csináltam,hogyha felébred megsimogattam,de hagytam visszaaludni.
2011. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Este ezzel alszik el, akkor először ezzel kezd, hogy cici nélkül aludjon el.

Aztán lassan elhagyja magától, ha már az elalváshoz se kap.

Nekem 3hónapos várandósan elegem lett, hogy a fiam rágókának néz(13hónaposan), 11kor még kapott szopit, de a következőt hiába kérte.

És este már nem kapta, csak összebújtunk, első este 2szer második este 1szer kelt, aztán már nem kelt szopizni, és alszik éjjel. 27hónapos.

2011. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!