Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom tovább mit csináljak?

Nem bírom tovább mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már két hete megőrít a kilányom.Semmi nem jó neki.Nem akar aludni.Eddig kkétszer aludt egy nap,most a délelőtti alvásnál nincs gond viszont a délutáni ki akarja hagyni.Ezzel nem is lenne semmi baj,de kb délután 3-4-től üvölt a fáradtságtól:(

Reggel kel fél7-7 kor Aztán 11 körül alszik 1-2 órát és ennyi.Ebéd után már csak a nyfogás üvöltés van.Este 9-fél10 mire elalszik.

A másik bajom,hogy nem hajlandó aludni a babakocsiban,ott is csak üvölt.Így nem tudok kimozdulni vele sehová,mert ha elálmosodik akkor jön az ordítás,de addig amíg magára nem hozza még a hányást is.

Mit csináljak?Ti hogy oldanátok meg?


2011. okt. 6. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

próbáld minél tovább kihúzni neki a délelőttöt, és átállni délutáni alvásra.

Anyukám sokat dolgozik, így én szoktam az öcsémmel lenni, és teljesen át lett szoktatva erre. Könnyebb is így, nincs nyafogás..

2011. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem irtad, hogy mennyi idos se a kisfiam 4-5 honapos kora korul csinalta ugyan ezt a babakocsiba. Az orditas oka az volt, hogy a babakocsiba elalmosodott de nem akart aludni mert szeretett nezelodni. Ezert mar a vegere annyira elfaradt, hogy torka szakadtabol uvoltott. Ez kb. 7 honapos kora korul szunt meg. Akkor valahogy abbamaradt. Gondolom mar megszokta a kinti vilagot meg a babakocsizast es nyugodtan aludt jokat ha faradt volt. Elotte en sem tudtam sehova kimozdulni vele, irtam is ki annak idejen en is kerdest de csak az idovel nyugtattak, hogy az meglodja a gondokat. Az otthoni alvashoz nem tudok hozzaszolni mert azzal nekunk nem volt gondunk. Ha amos votl aldut volt ugy hogy egy nap 5-szor de volt olyan is, hogy 1-szer. Ossze vissza voltak a napok. Csak 1 eves kora korul van az, hogy reggel 9-kor kell es delben ebed utan alszik 2-3 orat. Majd este 19:30-kor fekszik le.
2011. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? (Én is kivagyok mostanában, valószínűleg még egy korai 2. terhességben is benne vagyok, muszáj türelmesnek lenni. Azt figyeltem meg, hogy majdnem 100%-ban átveszi az én hangulatomat a kislányom, így csak egymást húzzuk egyre mélyebbre, ha én rossz passzban vagyok. :-((
2011. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 éves a kicsim.ezt e.lfelejtette írni.És még most is itt üvölt:(Én meg már sírok vele együtt:(((
2011. okt. 6. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ébrenléti idő alatt vinném el babakocsizni. Délután pedig ha nem akar aludni, pihentetőbb elfoglaltságot keresnék neki, pl. könyvnézegetés a nagyágyban.
2011. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miért kéne babakocsiban aludnia?fiam hat hónapos kora után nem volt hajlandó,nézelődni akart.az alvást told ki délre,és este fektesd le hamarabb.biztos most áll át az egy alvásra.nálunk is ez volt,azzal a különbséggel,hogy reggel nyolckor kelt és este nyolckor aludt ennyi idősen.
2011. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy félek előbb lefektetni ,mert így is korán kel.Ha hamarabb lefektetem akkor meg hajnaltól randakírozik:(
2011. okt. 6. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Told ki a délelőtti alvását ebéd utánra. Ne aludj 11-kor, csak 12,30-13 között tedd le.

Egyébként jön a hidegfront. Azért is lehet kicsit nyűgösebb.

2011. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*ne aludjon
2011. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!