Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai egy 8 hetes babának,...

Korai egy 8 hetes babának, hogy felemeli magát hasonfekve és könyökölve nézelődik a fejét is forgatja közben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

nem.


és ha korai lenne akkor lenyomnád a fejét?

semmi extrát nem csinál a gyereked. 2 hónapos, van amelyik pár hetesen ezt megtudja csinálni.

2011. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erős és ügyes baba. Az enyém is napra pontosan 2 hónaposan csinálta először. Felkönyökölt, és nézelődött. :)
2011. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak már 6 hetesen csinálja a babájuk.
2011. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy! teljesen normális, az én kislányom már 9 hetesen hasról hátra is "átforgott" már, sőt a védőnő ránk is szólt 8 hetesen, hogy sokat tartsam hason mert ilyenkor már szépen kell a fejecskéjüket a magasban tartaniuk
2011. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az első miért válaszolt ilyen leasjnáló stílusban? miért nyomnám le a fejét? miért kell egymást itt bántani???

nem tudtam valamit, hát megkérdeztem. köszönöm annak, aki kedvesen és normálisan válaszolt!

2011. jún. 15. 08:53
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem korai, kisfiam 3 hetesen leskelődött így :)
2011. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem korai. Az én 6 hetes babám is csinálja
2011. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :) amúgy egy rokonom döbbent le, hogy jesszus milyen nagy gyerek (3300-zal született és most 6 kiló) és mennyi mindent csinál már, én meg vonogattam a vállam, hogy hát biztos tudja ő mit tud csinálni :) nem azért írtam ki a kérdést, mert bübűű az enyém ilyet is tud.
2011. jún. 15. 09:16
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem korai.

A rokonnak valamit mondania kell... Jobb esetben dícséri a gyereket, rosszabb esetben a sajátjával példálózik.

2011. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindennek örülj, ami jön. A hamarabbal baj sosem lehet. :) Nagyon ügyes a babud, csak így tovább! :)

Az én lányom pénteken lesz 8 hetes, ő a fejét szépen tartja, de utál hason lenni, ezért csak minden ébren létkor pár percig "küzd", aztán sírni kezd, hogy hagyjuk abba a dolgot. Bár ő pici súllyal született, 2250 kg, és most van kb. annyi, amennyivel a tiéd született, szóval ő sincs lemaradva, de én már nagyon várom, amikor ilyesmiket produkál. :)

2011. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!