Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biorezonanciás allergiavizsgál...

Biorezonanciás allergiavizsgálatra vitte valaki babáját?

Figyelt kérdés

nálunk aktuális lenne, 20 hós, bőrallergia, mennek a találgatások és a pénz a mindenféle krémekre.....erre gondoltam, hátha kimutatná. hogy zajlott a vizsgálat? stb...

köszönöm


2011. okt. 7. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi tegnap voltunk ilyen vizsgálaton, igaz nem allergia miatt. A vizsgálat mindent kimutat, szerintem nagyon jó. Az eredményét mármint a gyógyulást még nem tudom, azt majd 6 hét múlva... A kisfiamnak egy kis elektródát kellett a kezében fognia, a másik kezén az akkupunktúrás pontokat a doktornő nyomogatta. Egyáltalán nem fájdalmas.
2011. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szuper! és mennyi ideig tartott a vizsgálat?
2011. okt. 7. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kb. 20 perc volt a vizsgálat, de előírt neki még 10 darab kezelést, ami kb, 10 percig tart, ott viszont mindkét kezébe kell tartania egy kis elektródát. Ha nem hajlandó rá, az sem baj, akkor bedugják a nadrágjába, csak az a lényeg, hogy a bőrével érintkezzen.
2011. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm válaszod:)
2011. okt. 7. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is volt- tejallergiára gyanakodott, mert minden tápszert kihányt a lánya- ki is mutatták nála. NEm fájt a babának, anyuka tartotta őt végig, kb fél éves lehetett- vagy max 7hónapos. Egy éves koráig nem is ehet tápszert, meg tejes dolgokat.

Végignézték az összes tápszert, tejpépet, babakekszet, mindenféle babakaját, amit be tudott vinni a barátnőm.

Asszem 4500ft volt...bár ebben nem vagyok totál biztos, de ekörül.


Én is járok nálam is szuperül bevált, mert másfél éves kórháztól-kórházig, dokitól - dokiig járástól nem lettem okosabb, ez a biorezonancia viszont 2hónap alatt kigyógyított a mai napig nem tudni milyen bajomból. :) Azóta is rendszeresen járok párhavonat egy-egy ilyen 20perces kezelésre. Inkább ez mint gyógyszer- és ez nálam legalábbis még hat is.

2011. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a hasznos infókat:)
2011. okt. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!