Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kortól adtatok teát...

6 hónapos kortól adtatok teát a babának?

Figyelt kérdés
Kisfiam hó végén lesz 6 hónapos, eddig kizárólag anyatejet kapott, meg időnként vizet, mikor a nagy melegben elfogadta. Hó elején elkezdem majd a hozzátáplálást gyümölccsel. Baba teát is adjak Neki?
2011. okt. 7. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
van aki már születéstől adja, ha kifejezetten baba teát kap, baja nem lesz tőle. Én a vízre szoktattam őket, mai napig (3 és 1 évesek) azt kérnek (a nagyobb, a kicsi iszik amit kap) elsősorban, teát akkor isznak ha én kezdeményezem hűvös időben, vagy nátha esetén.
2011. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én már 6.hónap előtt is adtam neki, ugyhogy szerintem te is adhatsz már nyugodtan.
2011. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már kaphatna, csak azt nem tudom, hogy érdemes-e adni Neki, illetve kellene-e, hogy igyon.
2011. okt. 7. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Mi pár hetes kortól azt adtunk,mecsek tea talán

én se iszok vizet...

2011. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoptatod teljesen felesleges más folyadákkal itatni.

11 hónapos a babánk és nyáron megpróbáltunk adni neki vizet, de nem fogadta el. Azóta is csak szopik ha szomjas.

2011. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy hazahoztam a korházbol kapott Hipp teát, ami egy hetes kortól van. Most almás Hipp teát iszik (4 hos kortól) ami nagyon ízlik neki. Ha elfogadja a vizet, akkor szerintem ne adj neki teát csak langyos vizet.
2011. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom Hipp teát iszik, mert a víz nem kellett neki, csak fintorgott tőle. Viszont a folyadék kell neki és a teát megissza.
2011. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megissza a vizet, ne adj neki, mást. Könnyen elromlik majd a foga és jobb, egészségesebb a víz. A lányom 21 hós de tápszeren kívül csak vizet iszik. Egyszer-kétszer próbáltam hipp gyümölcslevet 1 éves kora körül, de szerencsére nem kellett neki.
2011. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!