Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás és szoptatás?

Hozzátáplálás és szoptatás?

Figyelt kérdés
Még az elején vagyok a hozzátáplálásnak fél adagokat eszik utána még cicizik. Ám vannak napok ( pl. ma is) amikor szilárdat alig eszik, inkább cicizik. Nem baj? Nem zavarom így össze?
2011. okt. 7. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért zavarnád?

Nem kerget a tatár! Kóstolgassatok, aztán majd ha kedvet kap, növekszenek az adagok...

2011. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amíg van tejed addig csak szopizzon.az anyatejben minden megvan amire a babának szüksége van.mennyi idős a babád?de ráérsz akkor kezdeni a hozzátáplálást ha a tejed már apad elfele.hidd el az anyatej a legjobb a kisbabád számára.
2011. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó hogy ezt megkérdezted mert hasonló kérdést akartam én is feltenni.

Az én babám 6 hós lesz pár nap múlva. Kb. 3 hete kap almát, nemrég kapott barackot és sütőtököt is. De azt vettem észre, hogy ezeket ő nem tekinti étkezésnek, hanem kéri a cicit is, bármennyit eszik. Mondjuk én nem bánom, hogy ennyire szeret szopizni de remélem jut neki elég tápanyag még mindig így is. Amúgy nem kap minden nap szilárdat, csak kb. egy héten 4-5-ször.

2011. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!