Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálás első időszakáb...

A hozzátáplálás első időszakában lehet délelőtt a gyümölcsökhöz Milupa gabonapépet keverni, este pedig Sinlacot adni az utolsó két szoptatás között?

Figyelt kérdés
Vagy a kettő egy nap már sok?
2010. nov. 19. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 hétig csak a délelőttit vagy a délutánit add, utána mehet a kettő, majd ismét 2-3 hét és mehet a harmadik étkezés is. Hadd szokja meg a kis gyomra a szilárdat, nem kell azonnal túlterhelni.
2010. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom már tíz hónapos de nem adok neki kétszer gabona alapú pépet. Az sok. Délelőtt elég a gyümölcs,délután meg a pép, de csak lassan, az első hónapban még nem kell pép.

Én sokáig úgy csináltam, ha kevésnek tartod így hogy a hozzátáplálás azt jelentette hogy fél üveg gyümi vagy főzi és mellé 90ml tápszer.


Én innen szedtem ötleteket, bár nem követtem szolgai módon: www.mitegyenababa.hu

2010. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A sinlacot már 2 hete kapja,de nem teljes adagot. Fél éves,anyatejes baba,de 3-4 hete már kevés lehet a tej neki,éjjel sokszor felkel enni. Tápszert nem szeretnék adni. Milupára csak azért gondoltam,hogy ismerkedjen a gluténnal.
2010. nov. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!