Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tojásallergiája lenne 1...

Ha tojásallergiája lenne 1 éves lányomnak az már kijött volna rajta? Már többször kapott fehérjét is de csak kis mennyiségben. Adhatom neki már nyugodtan az egész tojást?

Figyelt kérdés
Milyen tünetei lennének?
2009. ápr. 29. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha allergiás lenne a tojásfehérjére, akkor a kis mennyiség is is kiváltaná. A tünetei általában bőrkiütéssel jelentkeznek.
2009. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én allergiás voltam a tojás fehérjére, nekem bedagadt az egész fejem tőle. Anyunak segítettem a konyhában, és turkáltam a tojás héjában, már attól kijött, egy jó darabig nem kaptam, aztán elmúlt, azóta sem volt gondom vele. Ja és én már elmúltam egy éves, amikor ez történt, előtte nem volt semmi bajom tőle. Ha elmúlt egy éves, szerintem adhatsz neki, csak figyelj oda rá, hogy ha valami van, tudd hogy attól volt-e. És egyetértek az előttem szólóval, hogy a kis mennyiségtől is kijött volna, ha allergiás.
2009. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor holnap reggel tojáskrémet kap:-)
2009. ápr. 29. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyi mindent ehet, miért kell azokat erőltetni amiket nem lehet. Tojáskrémet biztos nem adnék neki, csak egy kis főtt tojást főzibe keverve.

A nagyobbik fiamnak (aki imádja a tojást) 5-6 évesen piros pöttyök jöttek ki a szája körül, amikor tojást evett, pedig picinek nem volt baja tőle.

2009. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!