Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes babám ha fent van...

9 hetes babám ha fent van állandóan csak nyügős, és nem foglalja el magát a kiságyban sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bár tudom, hogy mindent meg kell tennem, hogy elfoglaljam, de már probáltam mindent, se játék, se arc mimika, se beszéd, se ének, se kocsikázás, se hordozó, persze, ha mozog a popsija el tud aludni, de mihelyt fent van állandóan sír. Néha elég erőteljesen. A büfiztetés és az ételt kizárnám, a pelenka is tiszta. És nagyon szeretem, tehát nem mutatom felé, hogy már nagyon nehéz vele. Mi lehet a baj?
2009. ápr. 29. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy kicsi még :-) az enyém is ilyen volt, idővel jobb lesz, ne félj! Az én babám kb. 3,5 hónapos kora óta van el kicsit hosszabb ideig is egyedül, és azóta nem nyűgösködik annyira. Szerintem annál többet nem tehetsz, mint amit leírtál. Türelem, néhány hét és jobb lesz!
2009. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáltad,hogy bekapcsolsz mellette rádiót,vagy zenét?A szomszédunknak bejött.
2009. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!