Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam 8 hónapos...

Hogyan altassam 8 hónapos babámat, aki állandóan feláll a kiságyban?

Figyelt kérdés

Már próbáltam, hogy hadd álljon, majd csak elfárad - nem fáradt el - próbáltam, hogy hadd sírjon - bár ezt nagyon ellenzem, de volt már az a pont, ahol megtörtem én is - órákig is bírná ordítva, próbáltam etetve, itatva, ringatva, minden helytelen módon is altatni, de egyszerűen NEM MEGY!

Ahogy beteszem a kiságyba, hasra vágja magát, odamászik a rácshoz, kapaszkodik, és áll.

És ha ezerkétszázszor visszafektetem, ő ezerkétszáz-egyedszer is feláll!


Ti mit csinálnátok?


Ugye ez az időszak is elmúlik majd?

MIKOOOOOR????

Két hete tud állni...


2009. okt. 26. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

mintha az én fiamról írtál volna. Napközben vele sincs semmi baj, de este valami halálos amit művel. Én egy időben babakocsiban altattam, mert ott ha be volt kötve nem tudott elforogni. Most már az sem jó neki, nem marad meg kézben sem, ágyban sem (se az övébe, se mellettünk).

Nekem újabban az ajtó fölé akasztott szobahinta vált be. Ha már nagyon nyűgös és látom hogy alig áll, berakom a hintába 10 percet hintázik, utána kiveszem kézben még ringatom egy kicsit és úgy rakom le.

Most 11,5 hónapos de már én is várom mikor múlik el az elalvások előtti balhés időszak.

2009. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz, mert úgylátszik őt "megviseli", hogy megtanult állni. Nekem bevált az "Aludj jól, gyermekem" c. könyv
2009. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy eddig minden olyan jól működött.

Kisebb-nagyobb (pár napos) gondok voltak az altatással, de aztán legyűrtük őket.

Nem szoktam ringatni (9 kiló), se semmi ilyesmi.

Este evett, betettem a kiságyba, kicsit mocorgott, helyezkedett, aztán elaludt.

Kb. 4 hónapig ez így működött az elmúlt időkben.


De most?!?!?!?

Azért vagyok tanácstalan, mert nem akarok rossz szokásokat bevezetni.

A hinta biztos jó ötlet, de nem szeretném, de nem megoldás.


Most 45 percig tartott az altatás.


Azt csinálom újabban, hogy magam mellé fektetem, és egyszerűen nem hagyom, hogy elmászkáljon.

Mert megy, mint a holdkóros.

Így persze dilizés van, de ott vagyok, és azonnal meg is nyugtatom.


Ez sem megoldás, gondoltam hátha van valaki, aki megoldotta ezt a - remélhetőleg - átmeneti helyzetet.

2009. okt. 26. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!