Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz lassan vége lesz, de...

Igaz lassan vége lesz, de hogy éljem túl ezt a 2-3 órát?

Figyelt kérdés

6 hónapos babám ma vígasztalhatatlan,egésznap csak sír és sír..A szomszédom lakást újít fel és a fúró egésznap megy,semmi házimunkát nerm tudtam befejezni...

Mit tegyek,hogy ne őrüljek meg?Hogy kibírjama fektetésig?Nagyon nehéz!

Férjem csak éjjel ér haza a munkából!


2011. szept. 8. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Még most is fúrnak? :S Próbálj nyugtató zenét betenni, levendulás fürdő esetleg...
2011. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hááát ha a hang zavar vegyél a patikában egy 100ft-os füldugót, attól még hallasz de sokat tompít, lehet h tudsz venni a babádnak is h könnyebben viselje a fúrót, igaz ezt már csak holnap!
2011. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kösd magadra hordozókendőben, meg fog nyugodni a babó, neked meg szabad lesz a kezed és tudod csinálni a dolgodat. Én még a füvet is gyakran így nyírtam le, nem nagyon volt segítségem (vagyis egyáltalán)..
2011. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alvásidőben inkább menjetek sétálni, hogy legalább a babád nyugodtan tudjon pihenni. Otthon pedig ahogy az előző is írta, tedd magadra kendőbe, őt is nyugtatja és te is tudsz dolgozni közben.
2011. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez a kösd magadra dolog babafüggő, én fiamat soha egy percre nem lehetett volna csak úgy magamra kötözni mint egy zsák babot, ő egy inci-finci örögmozgó gyerek, sosem tűrte hogy lefogták, mármint ha ölbe véve akarták babusgatni.

Mindenestre a napnak már vége, csak mindig megakad a szemem azon ha valakinek a fixa idea-ja, hogy a gyereket az anyára kell kötözni és akkor minden jó lesz és szép.

2011. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,3/4 9-kor végre elcsendesedtek,sajna a séta ma kimaradt mert esett az eső.Baba zaklatottan aludt el.Remélem kipiheni magát.

Hordozókendő kilőve,nem bírja elviselni.Sajna a kengurut sem.Remélem holnap jobb időnk lesz és akkor többet tudunk sétálni menni.

2011. szept. 8. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 8 óra után nyugodtan menj át szólni, akár a síró gyerekeddel, mert akkor már legalább illik csendben lenni. Tavaly nyáron mi is végigszenvedtük ezt a pár hónapos lányommal. A hordozást ő sem bírta, így maradt a séta, amikor csak lehetett.

Remélem hamar túl lesztek rajta!

2011. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!