Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hósan sikerült valakinek a...

7 hósan sikerült valakinek a babáját kézben sétálva való altatásról ágyban való elalvásra átszoktatni?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebb elaltatni, ficereg a kezemben, nem akarja becsukni a szemét, de ha leteszem, kipattan a szeme, sír, hangosan tiltakozik.
2010. aug. 26. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így altattam, de egyik este mamam mellé fektettem cumi a szájába, mesét bekapcsoltam, simogattam és elaludt nagy nehezen, majd mindig hamarabb hamarabb bealudt, 2 hét után már 0,5 perc alatt bealudt, kicsit hagytam a nagyágyon majd átraktam a kiságyba! Most 1,5 éves, mese cumi és alszik!
2010. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát tudom, hogy csúnyán hangzik:-( a fiam 6 hós volt, ugyanezt csinálta, mérges lettem betettem az ágyába, elbúcsúztam és kijöttem. Zokogott, sírt:-( De úgy kb 5 perc múlva aludt. Azóta így van(most lesz 1 éves), fürdés, cumisüveg, puszi, és jó éjszakát, magától alszik és nincs sírás:-)

Szóval tudom, hogy rossz amikor sír, és kegyetlenség, de ez mindkettőtök érdeke.

2010. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A cumisüveget a kiságyban hagytad? Nálunk nagyon szereti, csak ugye kinyomkodja belőle, ahogy fogdossa a cumi részét, de üreset nem akarok neki adni, mert néha a szájához veszi és próbál még inni, vizet szokott még inni elalvás előtt. Nem tudom mivel pótolhatnám, mert semmi mást nem szorongat elalvás előtt, de ezt szeretné, csak volt nappal, hogy már a lepedő is vizes lett, annyit fogdosta.
2010. aug. 26. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,h nem válaszolok a kérdésre,csak reagálok..sorstársak vagyunk:(,csak az Én fiam már 9hós.Nem cumizik,a vizet meg kilocsolná,ahogy a Te babád.Hát nem tudom..Egyszerűen,csak jó éjt puszi és ott kéne őket hagyni :(.
2010. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
probáld meg a suttogó módszerét fel vesz letesz, ha sir felveszed de amint megnyugszik vissza teszed,ez rengetegszer ismétlödhet de a napokkal csökken és meg tanul egyedűl el aludni, ez nappal elkezded és estig csinálod, pár nap és megoldodik
2010. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!