Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 4 hetes a kislányom,...

Lassan 4 hetes a kislányom, és még össze-vissza eszik-alszik, teljesen kiszámíthatatlan. Mikor várható, hogy beáll valami rendszerféle?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Olvasd el az Elveszett boldogság nyomában-Kontinuum elv című könyvet.

Nem kell egyáltalán rendszer még egy ilyedn kicsi babának. Majd később Ő maga fogja követelni, ne aggódj!

Ő nagyon sok tanácsot tud neked adni, nem csak szopis témában...

[link]

2008. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után beáll a maga ritmusába. Picit próbálhatod te is afelé terelgetni, persze ha sír, akkor adj neki enni. De nagyjából 2 hónapos korban már azonos időpontban fogja kérni a hamit. Viszont azt olvastam egy könyvben, hogy a babák bioritmusa nem 24 órás, hanem 25.
2008. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer nagyon fontos,ha kismertétek egymást,akkor megtapasztalaod neki mik az igényei, és Te is tudod úgy alakítani a dolgokat.Ha az elején nem vezetsz be rendszerességet,később nehezebb lesz.Pl. amikor megvolt a szopi, büfi, ne várd tőle hogy egyből elaludjon,kicsit nézelődik, beszélgessetek, és majd látod amikor magától csukogatja a szemeit.Az is lehet amikor sír ,nem mindig enni kér, csak figyelemre vágyik, de ezt hidd el ki fogod tapasztalni, figyelgesd a jelzéseit, a sírások közt is van kis különbség, csak idő kell hozzá.Azonkívűl minden baba más és más, van aki kicsit érzékenyebb, van aki nyugodtabb,neki is idő kell.Remélem valamit tudtam segíteni,nem okoskodni akartam,csak nálunk ezek a dolgok beválltak.Boldog babázást kívánok!
2008. márc. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen ez teljesen normális! Az én mostani babám kb 3-4 hónapos korára alakított ki rendszert, és azt is még egy darabig változtatja. Ez nehéz, tudom, de sokkal károsabb beleavatkozni!
2008. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2008. márc. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!